Zvolte klíčová slova:Sumo zápasy

Pro děti Pro dospělé Venkovní aktivity Vnitřní aktivity


Oblečte si speciální sumo oblek, připravte si zápasnický pozdrav a pusťte se do boje. Sumo je především velká zábava a velice pozitivně ovlivňuje atmosféru akce. Cílem zápasu je vytlačit soupeře ze středu kruhového zápasiště dohjó nebo ho donutit, aby se dotkl povrchu podložky jakoukoliv jinou částí těla, než je chodidlo. Při zápasech zažijete spoustu zábavy a legrace, už samotné oblékání sumo obleků vyvolává u diváků a soutěžících záchvaty smíchu. Tak proč nevyzvat třeba Vašeho šéfa :-)

Technické požadavky:

  • Rovný a pevný povrch 8 x 8m (průměr zápasiště dohjó je 5m)

Taneční podložky

Pro děti Pro dospělé Venkovní aktivity Vnitřní aktivity


Taneční podložky patří mezi oblíbené zábavné zařízení. Zabudované senzory snímají pohyby hráčů, jejichž cílem je odšlapávat v rytmu hudby šipky běžící na obrazovce. Díky našim možnostem napojit až 8 podložek najednou vám zajistíme skvělou zábavu na akce pro děti i párty pro dospělé. Toto herní zařízení mimo jiné rozvíjí koordinaci, postřeh, smysl pro rytmus a díky aerobnímu cvičení zlepšují kondici. Na akcích pravidelně patří mezi nejvíce žádané stanoviště. Budete překvapeni, jak pouhých pár minut na taneční podložce dokáže rozproudit vaši krev i energii. Z vlastní zkušenosti však víme, že po pár minutách podložku opustit nelze :-), hra je na to příliš návyková. Doporučujeme 2 a více tanečních podložek. Zapojení více osob současně je atraktivnější, zábavnější a zvyšuje napětí při vyhodnocení.

 

Technické požadavky:

• Elektrický proud 220V.

• Při provozování taneční podložky se používá reprodukovaná hudba. Proto doporučujeme, aby v okolí nebyl jiný zdroj hudby, který by mohl rušit prožitek ze hry.

 

Tornádo

Pro děti Pro dospělé Venkovní aktivity Vnitřní aktivity


Tornádo je velmi zábavná aktivita, ve které mohou proti sobě soutěžit jednotlivci nebo týmy. Jejich cílem je dostat míček vznášející se na vzdušných vírech z jednoho konce Tornáda na jeho druhý konec a trefit se do připraveného otvoru. To vše samozřejmě pouze pomocí vzduchu. Nabízíme 2 verze tornáda, obě mají 2 soutěžní dráhy. Tornádo je velmi „eye catching“ – lákavé pro oči diváků, což motivuje přihlížející k tomu, aby se zapojili a hru si vyzkoušeli. Tornádo je ideální nejen k volné zábavě, ale také k organizaci soutěží pro jednotlivce nebo týmy. Je to vhodná aktivita jako zábava na firemní akce i lákadlo na prezentační akce.

Technické požadavky:

  • Rovný povrch.
  • Přísun el. energie 220 V.
  • Bezvětří – pro venkovní akce dovezeme po dohodě párty stan, do kterého Tornádo umístíme.

POZOR! Tornádo je nafukováno kompresorem, který vydává menší hluk. Nedoporučujeme jej na akce, kde je vyžadováno tiché prostředí.

Trampolíny

Pro děti Pro dospělé Venkovní aktivity Vnitřní aktivity


Trampolíny jsou výbornou aktivitou na firemní programy a nesmí chybět na akcích s dětmi. Při skákání dosáhnete díky mnohokrát opakovanému stavu nulové gravitace spontánního prožívání radosti a opojení z netradiční pohybové aktivity. Malé ratolesti se zabaví na dlouhou dobu a rodiče mají čas věnovat se dalšímu programu. Trampolining je zdraví prospěšný – zlepšuje nervosvalovou koordinaci, senzomotorické dovednosti, prožívání,… Skákání a pohupování na trampolíně má navíc významně stimulující antistresový účinek.

Technické požadavky:

  • Rovný a pevný povrch 5 x 5m na jednu trampolínu
  • Nosnost každé trampolíny je 120kg
  • Na trampolíně může skákat jeden dospělý nebo více dětí odpovídajícího vzrůstu